Перелік організацій району

     

Підприємство, організація

П.І.Б.

Роб.тел

Управління Пенсійного фонду України у Тиврівському районі

Кубик Володимир Анатолійович

2-13-38

 

Відділ статистики у Тиврівському районі

Олексюк Наталія Володимирівна

2-13-76

Районний центр зайнятості

Бондарчук Анатолій Михайлович

2-22-38

2-12-67

Відділення державного  казначейства у Тиврівському районі

Наумчук Інна Іванівна

2-17-45

2-11-93

Тиврівське відділення Вінницької міжрайонної податкової інспекції – заступник начальника Вінницької МДПІ

Бродзь Оксана Олександрівна

2-11-40

2-11-59

 Відділ держкомзему у Тиврівському районі

Коваленко Віктор Борисович 

2-14-69

 Вінницьке управління газавого господарства Тиврівський участок

Марійчук Олександр Андрійович

2-15-99

ВАТ “Обленерго” структурна одиниця “Тиврівські  електричні мережі”

Лисий Микола Васильович

2-15-07

Тиврівська районна спілка споживчих товариств

Кухарук Людмила Василівна

2-15-31

Прокурор району

Приймальня

Кислов Юрій Анатолійович

2-14-31

2-12-04

РВ УМВС  України у Вінницькій області – начальник

Побережнюк Василь Миколайович

2-12-95

Начальник відділення ДАІ

Охрімчук Сергій Анатолійович

2-19-02

2-18-02

Тиврівський районний суд

Ратушняк Ігор Олександрович

2-18-40

2-10-94

Управління юстиції у Тиврівському районі

 

2-18-42

Державний нотаріус

Зданевич Світлана Анатоліївна

2-13-94

Самостійна державна пожежна частина № 31 смт.Тиврів

 

 

Назарик Володимир Васильович

2-19-01

 

2-12-01

Державна пожежна частина № 6 м.Гнівань

 

Міщук Олег Олександрович

3-50-01

Товариство сприяння оборони України

Мудла Василь Васильович

2-22-90

Тиврівська районна спілка споживчих товариств

Кухарук Людмила Василівна

2-15-31

Будинок-інтернат  геріатричного профілю для пристарілих

Колкевич Олександр Станіславович

2-15-82

Керівник ВАТ “Тиврівське АТП – 10453”

Василевський Едуард Іванович

2-12-31 2-12-41

ВАТ “Гніванський кар’єр”

Берещук Віктор Онуфрійович

Приймальня

3-32-63

ПрАТ "Гніванський завод спец залізобетону"

 

Лазанюк Олександр Сергійович

3-31-97

ТОВ "Транс-Гнівань"

Пухальська Тетяна Анатоліївна

3-38-26

ПрАТ “Автоелектроапаратура”

Роман Василь Олексійович

2-11-87

ДП ВАТ “Завод Автоелектроапаратура”

Пруднік Василь Сергійович

2-81-59

ТОВ “Промінь-К”

Коновальчук Олександр Григорович

3-30-80

ТОВ «Валром Україна»

Ене Адріан Еміл

28-3-69

ВАТ Краснянське спеціалізоване підприємство “Агромаш”

Пономар Юрій Васильович

2-14-04

 

ТОВ “Гірник”

Омельчук Юрій Миколайович

2-10-00

Тиврівський райавтодор

Сугерей Ігор Миколайович

2-19-43

2-22-87

ТОВ «Поділля ЛТД»

Пахольчак Володимир Дем’янович

3-32-82

ВАТ «Гніванське хлібоприймальне підпрємство»

Лягін Сергій Миколайович

3-45-52

ТОВ «Рітон»

Доліщук Микола Миколайович

62-08-21

ТОВ "Вінниця-енергосервіс"   3-36-38, 3-45-12