Тиврівський районний Будинок культури

1 жовтня 2013 р.

 

 

Щорічно в осінню пору стало доброю традицією збирати в нашому закладі культури людей, за спиною у яких великий віковий і життєвий шлях.

 

  - Земле моя , припадаю до тебе вустами.

Під гомін життя ти мене зростила.

Карооку пісню з щедрими хлібами

Та сріблясті ранки в серці помістила.

 

       Такими словами розпочався святковий концерт «З добром та піснею до людей», присвячений Дню людей похилого віку та Дню ветерана, який відбувся в районному Будинку культури. А доповненням до цих слів стала пісня «Україна», яку виконали О. Шевчук та С. Мартиневич.

      З вітальною промовою виступив заступник голови Тивріської районної державної адміністрації Коваль Анатолій Валерійович. З побажаннями добра і здоров»я звернулися  працівники селищноїради Левчук Оксана Іванівна та Вавшко Іван Вікторович. Запашний духм»яний коровай подарував приватний підприємець Гавриш Констянтин Анатолійович.

 

      Осінь… Перш ніж вона настане , перш ніж посивіє коса і зовсім іншими стануть очі, бо колір із них кудись утік, у кожного ще буває весна і літо, щасливі моменти людського життя. Весна, літо, осінь, як і природа буває різною. В одних вона палахкотить розмаїттям барв, у інших – тихим бабим літом, у когось – присмерком, а то й нудьгою, яка пливе у прірву безнадії, а в учасників народного аматорського хору «Пам»ять» ( керівник Р. Загурський) вона проходить у теплих зустрічах, щирому спілкуванні та приємному відпочинку. Гучними оплесками  зустріли глядачі виступ цього колективу  у  виконанні якого прозвучали українські народні пісні та пісні українських ,

 

 

 

 російських композиторів  ( «Бандура», «Незабутній вальс», «Там де ми ходили», «Летіли дві чайки» ,«Всреча друзей»).

 

       

Приємні хвилини відпочинку подарували глядачам дві прекрасні жінки , які відданим служінням людям вселяють віру в майбутнє, дорим ділом несуть до спраглих сердець ідеї добра і любові це - самодіяльна поетеса Зінаїда Чубенко та учасниця народного аматорського хору «Пам»ять» Марія Рєзнік.

 

    

         Всіх присутніх вітали вокальньний дует Сдінського СК у сладі Василя Шершуна та Сергія Станіславчука, зразковий аматорський колектив «Калинонька Тивріського РБК ( керівник Т. Шеванюк), викладач та  учні Тиврівської дитячої музичної школи Олег Мельник , Бучинська Богдана та Бондар Анастасія, іскрометний гумор подарував працівник районного Будинку культури Павло Горбатюк.

 

  

 

         На завершення концерту пролунала пісня «Край» у виконанні  вокального тріо «Сузір»я» ( керівник О. Саприга).

         Добрим побажанням усім стали слова:

- Бажаємо, щоб першим гостем було здоров»я,

Як лист дубовий, таке міцне.

А другим гостем – радість у хату,

Що веде за собою друзів багато,

Щастя, веселість, добрую долю,

Для серця втіху, добра доволі.

Багатства в домі, в душі спокою,

Хай повниться завжди життя добротою.