В Строїнцях відкрили формування добровольців-вогнеборців!

Вчора, 20 вересня, в с. Строїнці відбулось урочисте відкриття добровільного протипожежного формування «Добровольці-вогнеборці», яке буде обслуговувати територіальні громади села Строїнці та навколишніх сіл. В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області, полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Бойко, голова районної ради Я.Й. Красовський, голова громади с. Строїнці В.Д. Голодюк.

Команда складатиметься з восьми добровольців-вогнеборців, п’ятеро з яких офіційно працюють в одному з сільгосппідприємств водіями, інші вчителями сільської школи.

Вітаючи рятувальників та жителів  Строїнців, перший заступник голови райдержадміністрації  зазначив: «Відкриття цієї частини видатна подія для громади, вона дасть змогу підвищити рівень оперативного реагування на надзвичайні ситуації та допомагатиме  зберегти  життя і здоров’я людей. Впевнений, що новостворена команда із честю впорається із поставленими завданнями. Успіхів вам у цьому непростому завданні!»

«Функціонування команди дозволить максимально скоротити час прибуття на місце виникнення пожежі, а залучення добровольців до пожежогасіння разом з професіоналами – один з напрямків масштабної реформи ДСНС, що розпочалася», – зазначив начальник ГУ ДСНС України у Вінницькій області Руслан Шевчук та вручив особовому складу команди сучасну бензопилу.

Дане формування створене завдяки спільній співпраці агропідприємства «Еко-Ніка», ТОВ «Обрій»,  територіальної громади, органів влади, Тиврівський районний сектор Головного управління ДСНС області забезпечив облаштування приміщення пожежного депо та надав допомогу з оформлення спеціальної документації.

 

 

 

 

 

 

 

Всі новини