Дошкільна освіта

Дошкільні навчальні заклади району 

№ п.п.

Повна назва дошкільного навчального закладу (відповідно до статуту)

Повна адреса ДНЗ (населений пункт, вулиця, будинок)

 (з індексом)

П.І.Б. керівника ДНЗ (повністю)

Контактні телефони (робочий, мобільний

1.

Ворошилівський ДНЗ

23323 с.Ворошилівка, вул..Маліновського, 5

Банзелюк Ірина Сергіївна

-

2.

Гніванський ДНЗ № 1

23310 м.Гнівань, вул..Красіна, 3

Бедловська Ольга Володимирівна

3-34-48

 

3.

Гніванський ДНЗ № 2

23310 м.Гнівань, вул..Терешкової, 43

Ребедюк Людмила Валеріївна

3-32-02

 

4.

Гніванський ДНЗ № 3

23310 м.Гнівань, вул..Жовтнева, 1

Шибалова Олена Василівна

3-39-74

 

5.

Гніванський ДНЗ № 4

23310 м.Гнівань, вул..Червоноармійська, 43

Татарчук Наталія Миколаївна

3-46-91

 

6.

Гніванський ДНЗ № 5

23310 м.Гнівань, вул..Промислова, 22

Тихончук Оксана Адольфівна

3-41-02

 

7.

Дзвониський ДНЗ

23305 с.Дзвониха, вул..Маліновського, 14

Почвірна Катерина Григорівна

2-36-40

 

8.

Довгополівський ДНЗ

23331 с.Довгополівка, вул..Першотравнева, 5

Сойчук Лідія Петрівна

-

9.

Жахнівський ДНЗ

23350 с.Жахнівка, вул.. Жовтнева, 22

Покришка Раїса Анатоліївна

2-41-24

 

10.

Іванковецький ДНЗ

23326 с.Іванківці, вул..Гайдара, 32

Токарчук Людмила Олександрівна

2-63-16

 

11.

Кобилецький ДНЗ

23327 с.Кобелецьке, вул..Новоселів, 1

Цибульська Марія Адольфівна

 

-

12.

Краснянський ДНЗ

23342 с.Красне, вул..Д.Нечая, 14

Мізерна Лідія Миколаївна

2-31-38

 

13.

Пилявський ДНЗ

23330 с.Пилява, вул..Гоголя, 4

Галинська Галина Іванівна

2-44-02

 

14.

Пирогівський ДНЗ

23352 с.Пирогів, вул..Грушевського, 1

Вишневська Галина Петрівна

 

-

15.

Селищанський ДНЗ

23316 с. Селище, вул..Жовтнева, 48

Поступайло Наталія Ростиславівна

3-61-94

 

16.

Слідянський ДНЗ

23346 с. Сліди, вул..Молодіжна, 18

Ніколенко Таїсія Василівна

2-74-40

0974816978

17.

Строїнецький ДНЗ

23340 с. Строїнці, вул..Шкільна, 3

Павлова Галина Анатоліївна

2-45-18

 

18.

Сутисківський ДНЗ

23320 смт.Сутиски, вул..Перемоги, 15

Франишина Ганна Владиславівна

2-89-29

 

19.

Тиврівський ДНЗ

23330 смт.Тиврів, вул..Комсомольська, 3

Єригіна Світлана Михайлівна

2-13-44

 

20.

Тростянецький ДНЗ

23332 с. Тростянець, вул..Садова, 4

Кирсанова Тетяна Іванівна

2-32-18

 

21.

Уяринецький ДНЗ

23344 с.Уяринці, вул..Шевченка, 14

Дзіканова Вікторія Іллівна

2-35-34

 

22.

Черемошненський ДНЗ

23325 с.Черемошне, вул..Червоноармійська, 24

Чеборака Ірина Олександрівна

2-74-40

 

23.

Яришівський ДНЗ

23317 с.Яришівка, вул..Леніна, 16

Білоус Лілія Михайлівна

2-33-40

 

24.

Великовулизький ДНЗ

23355 с. Велика Вулига, вул. Лесі Українки, 47

Ковтун Тетяна Анатоліївна

2-60-77

 

25

Навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад с. Маянів»

с. Маянів, вул..Шкільна, 2

Попик Лариса Григорівна

-