Загальна середня освіта

Адреси загальноосвітніх навчальних закладів району

№ п.п.

Повна назва загальноосвітньогонавчального закладу

П.І.Б. керівника ЗНЗ (повністю)

Робочий тел.

 
 

1.      

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ворошилівка

Долинний Сергій Григорович

2-34-20

 

2.      

Альтернативна СЗШ І-ІІІ ст. № 1 ім. А.С.Макаренка розвитку здібностей дитини м. Гнівань

Бондарчук Ганна Михайлівна

3-50-45

 

3.      

НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія № 2»  м. Гнівань

Бондарчук Ірина Казимирівна

3-30-71

 

4.      

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Гнівань

Вдовиченко Ольга Станіславівна

3-45-16

 

5.      

Краснянська СЗШ І-ІІІ ст.

Решетнік Галина Петрівна

2-31-46

 

6.      

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Селище

Гавриш Майя Миколаївна

3-61-33

 

7.      

ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Сутиски

Дідух Марія Борисівна

2-82-54

 

8.      

ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.

смт.Сутиски

Жовмір Андрій Олегович

2-83-73

 

9.      

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Строїнці

Порохня Василь Петрович

2-45-41

 

10.   

ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Тиврів

Мельник Петро Віталійович

2-15-88

 

11.   

Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки

Подзігун Андрій Михайлович

2-13-73

 

12.   

Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Біліченко Володимир Вікторович

2-32-18

 

13.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Бушинка

Іщенко Людмила Віленівна

2-47-16

 

14.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Василівка

Сидорук Віктор Назарович

2-46-47

 

15.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Велика Вулига

Патока Ніна Мойсеївна

2-77-60

 

16.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Грижинці

Могер Юрій Григорович

3-52-96

 

 

17.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Гришівці

Короп  Сніжана Яківна

2-73-40

 

18.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Дзвониха

Павленко Тетяна Володимирівна

2-36-17

 

19.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Жахнівка

Сковира Тамара Іванівна

2-41-24

 

20.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Колюхів

Андрійченко Валентина Олександрівна

2-76-21

 

21.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Пилява

Лаврова Ангеліна Францівна

2-44-16

 

22.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Рахни-Польові

Кузьмик Олександр Анатолійович

2-74-45

 

 

23.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Рогізна

Василевська Алла Петрівна

2-43-24

 

24.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Сліди

Швець Олег Васильович

2-42-40

 

25.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Уяринці

Палійчук Ніна Віталівна

2-35-34

 

26.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Черемошне

Шіпочка Петро Віталійович

2-72-45

 

27.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Шендерів

Василик Антоніна Іллівна

2-64-48

 

28.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Шершні

Єфімчук Людмила Іванівна

2-46-48

 

29.   

ЗОШ І-ІІ ст. с. Яришівка

Яцухно Наталія Іванівна

2-33-24

 

30.   

ЗОШ І ст. с. Довгополівка

Шпак Ганна Олексіївна

2-15-09

 

31.   

ЗОШ І ст. с. Іванківці

Колодій Ольга Вітіліївна

2-63-16

 

32.   

НВК «ЗОШ І ст.-дошкільний навчальний заклад»

Попик Лариса Григорівна

2-34-53

 

33.   

Гніванська СЮН

Авдосьєва Ірина Володимирівна

3-49-80

 

34.   

Гніванська СЮТ

Ребедюк Оксана Миколаївна

3-49-80

 

35.   

Сутисківський НВК

Пилявський Володимир Федорович

2-83-63

 

36.   

Тиврівський БДЮТ

Єнютіна Олена Францівна

2-13-33