Новини

Отримати електронний ключ стало легше

 

Отримати електронний ключ стало легше

 

Швидко, а головне безкоштовно  oтримати електронний ключ сьогодні платникам податків та зборів пропонують Центри сертифікації ЕЦП при Міністерстві доходів і зборів України. Електронний ключ надає можливість суб’єктам господарювання відправляти мережею Інтернет податкову звітність, звітність з ЄСВ, здійснювати попереднє  митне декларування товарів тощо. Послуги з видачі електронних ключів на Вінниччині надають платникам три Центри сертифікації, які діють при податкових інспекціях Вінниці, Жмеринки та Крижополя.  Наразі прийняти правила користування ЕЦП платник може з домашнього комп’ютера звернувшись на офіційний сайт Акредитованого Центру сертифікації ключів. Слідом з необхідними документами йому варто навідатись у один із регіональних відділів Центру, де він безкоштовно і швидко отримає  електронний ключ для можливості подальшого спілкування з органами Міндоходів у віртуальній площині.

Щоб максимально спростити та полегшити процедуру отримання електронного ключа платниками нашого району, до відділенння  запрошуються фахівці  сертифікаційних Центрів, які на місці надають такі послуги. Так, протягом останніх місяців було здійснено три такі прийоми, в результаті яких ще 346 суб”єктів господарювання отримали можливість  без відриву  від робочого місця відправляти мережею Інтернет податкову звітність, звітність з ЄСВ, здійснювати попереднє  митне декларування товарів тощо.

 Приємним цьогорічним нововведенням для платників податків та зборів є продовження до двох років дії виданого Міндоходів електронного ключа.