Новини
Роман Насіров: Зниження рівня корупції – один із головних пріоритетів у роботі ДФС За перші вісім місяців Управлінням внутрішньої безпеки ДФС відкрито 378 кримінальних провадження, із яких за фактами хабарництва – 69. Безпосередньо в серпні заведено 27 справ, 4 з яких стосуються хабарництва. Про це повідомив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров . «Робота з ідентифікації посадових осіб-корупціонерів, яку ми активізували в цьому році, дає результати. Зараз ми швидко виявляємо хабарників і відразу ж звертаємося до СБУ і прокуратури, які проводять досудове слідство за наданими фактами», - зазначив Голова ДФС. Також, за словами Романа Насірова, поряд зі зниженням корупційних ризиків одними із головних пріоритетів у діяльності ДФС є боротьба з порушенням митних правил, заниженням митної вартості товарів, контрабандою та проведення заходів щодо детінізації економіки. «Ефект від нашої роботи видно по зборах ПДВ. Якщо у минулому році ми збирали при розмитненні товарів щомісяця в середньому по 9-11 млрд гривень ПДВ, то зараз - 14-15 млрд», - наголосив очільник відомства. Він додав, що у 2015 році за рахунок детінізації вдалося зібрати фактично на 50 млрд гривень більше плану. Доходи бюджету в результаті склали 486 млрд гривень. «У 2016 році дохідна частина бюджету була збільшена більше, ніж на 20%. Зараз ми справляємося з цим завданням і навіть перевиконуємо планові показники», - підкреслив Роман Насіров.

Отримати електронний ключ стало легше

 

Отримати електронний ключ стало легше

 

Швидко, а головне безкоштовно  oтримати електронний ключ сьогодні платникам податків та зборів пропонують Центри сертифікації ЕЦП при Міністерстві доходів і зборів України. Електронний ключ надає можливість суб’єктам господарювання відправляти мережею Інтернет податкову звітність, звітність з ЄСВ, здійснювати попереднє  митне декларування товарів тощо. Послуги з видачі електронних ключів на Вінниччині надають платникам три Центри сертифікації, які діють при податкових інспекціях Вінниці, Жмеринки та Крижополя.  Наразі прийняти правила користування ЕЦП платник може з домашнього комп’ютера звернувшись на офіційний сайт Акредитованого Центру сертифікації ключів. Слідом з необхідними документами йому варто навідатись у один із регіональних відділів Центру, де він безкоштовно і швидко отримає  електронний ключ для можливості подальшого спілкування з органами Міндоходів у віртуальній площині.

Щоб максимально спростити та полегшити процедуру отримання електронного ключа платниками нашого району, до відділенння  запрошуються фахівці  сертифікаційних Центрів, які на місці надають такі послуги. Так, протягом останніх місяців було здійснено три такі прийоми, в результаті яких ще 346 суб”єктів господарювання отримали можливість  без відриву  від робочого місця відправляти мережею Інтернет податкову звітність, звітність з ЄСВ, здійснювати попереднє  митне декларування товарів тощо.

 Приємним цьогорічним нововведенням для платників податків та зборів є продовження до двох років дії виданого Міндоходів електронного ключа.