Публічна інформація

Графік особистого прийому громадян

 

ЗАТВЕРДЖУЮ 

Начальник  Головного управління                                                                Міндоходів у Вінницькій області

І.В.Зленко                                              

                   

16 вересня  2013 р.

                

Графік

особистого прийому громадян посадовими особами Головного управління Міндоходів у Вінницькій області

 

Зленко Ірина Володимирівна - начальник Головного управління Міндоходів у Вінницькій області - кожну середу місяця з 14 год. 00 хв. до              18 год. 00 хв.

Ліщенко Володимир Володимирович - перший заступник начальника - кожний перший четвер місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Кисельова Марія Іванівна - заступник начальника - кожний третій вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Кубай Роман Миколайович - заступник начальника - начальник слідчого управління фінансових розслідувань - кожну другу та четверту середу місяця з 09 год.00 хв. до 13 год.00 хв.

Нагорний Євгеній Володимирович - заступник начальника - кожну четверту середу місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Андреяшкіна Тетяна Іванівна - начальник управління податкового та митного контролю - кожний другий та четвертий понеділок місяця з 09 год.00 хв. до 13 год.00 хв.

Кутовий Вадим Миколайович – в.о.начальника оперативного управління - кожний другий та четвертий четвер  місяця з 09 год.00 хв. до 13 год.00 хв.

Мартинюк Олег Федорович - начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб - кожний перший і третій вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Марківська Оксана Олександрівна - начальник управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом - кожну першу і третю середу місяця з 09 год.00 хв. до 13 год. 00 хв.

Опанасюк Павло Павлович   - заступник начальника управління правової роботи - кожну першу і третю п’ятницю місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Христич Наталія Геннадіївна - начальник управління ІТта обліку платників - кожний перший та третій четвер місяця з 09 год.00 хв. до 13 год. 00 хв.

Тишківський В’ячеслав Тадеушевич - начальник управління внутрішньої безпеки - кожний другий і четвертий вівторок місяця з 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

Середюк Олег Вікторович - начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів - кожний перший та третій четвер місяця з 10 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв.

 Білилівська Світлана Василівна- начальник управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій - кожний перший і третій понеділок місяця з 09 год.00 хв. до 13 год.00 хв.

Волкодав Павло Миколайович - начальник відділу відомчого контролю та внутрішнього аудиту - кожний другий і четвертий четвер місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Маркевич Андрій Мар’янович - начальник відділу обслуговування платників податків - кожну другу і четверту середу місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Павлюк Лариса Олександрівна - заступник начальника інформаційного - комунікаційного відділу - кожний другий і четвертий вівторок місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год.00 хв.

Суханіна Ганна Олексіївна - начальник відділу персоналу - кожну другу і четверту п’ятницю місяця з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Цирфа Наталія В’ячеславівна - начальник відділу фінансово - економічної роботи - головний бухгалтер - кожний перший та третій понеділок місяця 14 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

 

 

Примітка.

У разі необхідності прийому громадян посадовими особами ГУ Міндоходів у області у неробочий час прийом подовжується на одну годину після робочого часу (за умови попереднього запису, відповідно до затвердженого графіка особистого прийому громадян).

Прийом громадян посадовими особами ГУ Міндоходів у області у вихідні дні здійснюється за попереднім записом. Дата та година прийому визначається за узгодженням із посадовою особою, що буде здійснювати особистий прийом

Запис на прийоми можна здійснити за телефоном 59-23-46. Запис закінчується за 3 дні до календарної дати прийому. Крім того, запис на особисті прийоми можна здійснити по електронній пошті за адресою  vindpa@ukrpost.net.

 

 

Начальник відділу

обслуговуванняплатників

податків ГУ Міндоходів

у Вінницькій області                                                           А.М. Маркевич