Заходи щодо профілактики ВІЛ/СНІДу

       Тренінг «Правда про СНІД» Тиврівська ЗОШ І-ІІІ ст.

      Проблема ВІЛ/СНІДу є, на жаль, актуальною та гострою для нашого суспільства. Темпи зростання кількості ВІЛ інфікованих вражають, адже кожні 12 секунд одна людина інфікується, а кожні 16 секунд одна людина помирає…

     Тому в плані роботи Центру соціальних служб для дітей, сім’ї і молоді обов’язково є заходи для профілактики ВІЛ/СНІДу.

     Так, 4 грудня у Тиврівській ЗОШ І-ІІІ ст. були  проведені тренінги на тему «Правда про СНІД» для учнів 10 та 11 класу.

     Метою заходу було інформувати учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття  питань толерантності по відношенню до ВІЛ інфікованих людей.

     Завдяки атмосфері довіри, які склались під час попередніх тренінгів – діти відкрито висловлювали власні бачення проблеми та аргументували свої позиції.

     Вразило єдине – багато чого вони чули вперше…

     Що одразу наштовхує на висновок – ми неодмінно будемо працювати в даному напрямку, адже якщо це врятує хоча б одне життя – воно того варте. Чи не так?

 

Тренінг «Збережи своє життя. ВІЛ/СНІД» Краснянська СЗОШ І-ІІІст.

   

  З нагоди відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом, фахівцем із соціальної роботи РЦСССДМ був проведений тренінг «Збережи своє життя. ВІЛ/СНІД» для учнів 9-го класу Краснянської СЗОШ І-ІІІ ступенів.

      Сенс і зміст цього заходу спрямовані на актуалізацію знань підлітків про одну з найбільш глобальних проблем світу.

   Було багато запитань, багато відповідей, дискусій та цікавих неординарних вправ, але загалом з цього напливу інформації учасники винесли для себе найбільш важливе: накопичили систему нових знань, визначили правила безпечної поведінки, підвищили рівень усвідомленості ситуації з поширенням ВІЛ в Україні, зрозуміли, що здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах найкращі методи профілактики СНІДу.

 

Відеолекторій  на тему: «Що ви знаєте про ВІЛ/СНІД»

Жахнівська ЗОШ І-ІІ ст.

27.11.2012 року на базі Жахнівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся відеолекторій  на тему: «Що ви знаєте про ВІЛ/СНІД» для  учнів 5-8 класів. Після перегляду відеофільму учні закріпили знання про шляхи передачі інфекції та методи захисту. Під час лекції діти брали активну участь в обговоренні даної теми та показали неабияку обізнаність.

 

Всі новини