Отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб

та фізичних осіб-підприємців

Крок перший:


для отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців  необхідно звернутись до  Державного реєстратора Тиврівської районної державної адміністраціїКрок другий:


надання документів
- для отримання виписки з Єдиного державного реєстру запит подається державному реєстратору за місцезнаходження або  місцем проживання запитувача;
- для отримання довідки або витягу з Єдиного державного реєстру запитувач має право звернутись із запитом до державного реєстратора незалежно від місцезнаходження або місця проживання запитувача.
Разом із запитом подається копія квитанції, виданої банком, або копія платіжного доручення з відміткою банку про сплату коштів за отримання відомостей з Єдиного державного реєстру.
 

1. Одержання Витягу (част.1), (част.2), (част.3);

2. Одержання Довідки (част.1), (част.2);

3. Одержання Виписки (запит).

 

Крок третій:


 отримання виписки, довідки, витягу
- Виписка надається протягом двох робочих днів з дати надходження запиту.
- Довідка надається протягом п’яти робочих днів з дати надходження запиту.
- При звернені для отримання витягу державний реєстратор опрацьовує протягом двох робочих днів запит у залежності від критеріїв запиту, визначає вартість витягу в залежності від розміру інформації, яка має міститися у витягу, і видає запитувачу довідку про вартість витягу. Витяг надається протягом робочого дня після надання документа, що підтверджує внесення плати  за формування витягу з Єдиного державного реєстру.