№ п/п

Прізвище, ім'я, побатькові

Посада

 Телефон        робоч.

1

Кубик Володимир Анатолійович

Начальник управління

     2-13-38

2

Черненко Алла Петрівна

Перший заступник начальника управління

2-13-38

3

Малишкіна Поліна Станіславівна

Заступник начальника управління

2-14-53

4

Загоруйко Тетяна Вікторівна

Головний спеціаліст-юрисконсульт

2-19-64

5

Мадяр Ганна Леонідівна

Головний спеціаліст з персоналу

2-19-64

 

Відділ з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій

 

6

Ніколюк Наталія Францівна

Начальник відділу

2-14-53

7

Байлова Алла Миколаївна

Заступник начальникавідділу

      2-14-53

8

Голубенко Віталій Володимирович

Головний спеціаліст

2-21-93

9

Івахненко Володимир Миколайович

Головний спеціаліст

2-21-93

10

Нариженко Людмила Василівна

Головний спеціаліст

2-21-93

11

Хутько Тетяна Андріївна

Головний спеціаліст

2-21-93

12

Чехова Ольга Василівна

Головний спеціаліст

2-21-93

13

Марущак Валентина Петрівна

Провідний спеціаліст

2-21-93

14

Олексюк Наталія Вікторівна

Провідний спеціаліст

2-21-93

15

Панченко Оксана Олексіївна

Провідний спеціаліст

2-21-93

16

Чванова Тетяна Віталіївна

Провідний спеціаліст

2-21-93

 

Відділ платежів до пенсійної системи та контрольно – перевірочної роботи

 

17

Скиба Олександр Васильович

Начальник відділу

2-19-96

18

Будак Людмила Миколаївна

Головний спеціаліст

2-19-96

19

Безбіда Тетяна

Миколаївна

Головний спеціаліст по контрольно–перевірочній роботі

2-19-96

20

Поціпуха Валентина

Василівна

Головний спеціаліст

2-19-96

Відділ ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування та захисту інформаційно-аналітичних систем

21

Банарюк Анатолій

Іванович

Начальник відділу

2-11-60

22

Гончарук Андрій

Леонідович

Головний спеціаліст- програміст

2-11-60

23

Карайкоза Наталія

Андріївна

Головний спеціаліст

2-11-60

24

Луцкова Наталія

Григорівна

Головний спеціаліст

2-11-60

 

Відділ з обслуговування та розгляду звернень громадян

 

25

Царук Сергій Володимирович

Начальник відділу

2-21-39

26

Наконечний Микола Степанович

Головний спеціаліст

2-21-39

27

Боднарчук Алла Павлівна

Провідний спеціаліст

2-21-39

28

Салямон Галина Віталіївна

Провідний спеціаліст

2-21-39

 

Бюджетно-фінансовий відділ

 

29

Боднар Тетяна

Леонідівна

Начальник відділу – головний бухгалтер

     2-19-64

30

Соломон Наталія

Іванівна

Головний спеціаліст-економіст

     2-19-64

31

Блажієвська Марія

Михайлівна

Головний спеціаліст по плануванню бюджету

2-19-64

 

Адміністративно-господарський сектор

 

32

Кирилюк Тетяна

Володимирівна

Завідувач сектору

     2-19-64

33

Малишків Віктор

Володимирович

Завідувач господарством